🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-41% BillaBilla
ТОДОРКА Лютеница едросмляна 570 г
ТОДОРКА Лютеница едросмляна 570 г
€2.09(3.67 €/кг)
€3.57 До 30 септември
-21% CBACBA
DERONI Лютеница Староселска едросмляна 520 гр
DERONI Лютеница Староселска едросмляна 520 гр
€3.79(7.29 €/кг)
€4.80 До 30 септември
МетроМетро
ВЕЛИКА Едросмляна лютеница без добавена захар 300 г
ВЕЛИКА Едросмляна лютеница без добавена захар 300 г
€3.19(10.63 €/кг)
€3.88 До 7 октомври
МетроМетро
ОЛИНЕЗА Домашна едросмляна лютеница 1.06 кг
ОЛИНЕЗА Домашна едросмляна лютеница 1.06 кг
€5.10(4.81 €/кг)
€6.90 До 7 октомври
-33% ФантастикоФантастико
DERONI Едросмляна лютеница без добавена захар Финес 250 г; 510 г
DERONI Едросмляна лютеница без добавена захар Финес 250 г; 510 г
€1.79
€2.70 До 30 септември
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-24% Т МаркетТ Маркет
DERONI Лютеница староселска едросмляна 520 г
🔜 Влиза в сила 29.09
DERONI Лютеница староселска едросмляна 520 г
€3.59(6.90 €/кг)
€4.78 До 5 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan