🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

LidlLidl
HEINZ Печен боб В доматен сос 4 x 415 g/опаковка
HEINZ Печен боб В доматен сос 4 x 415 g/опаковка
€4.85(2.92 €/кг)
До 4 октомври
LidlLidl
VITASIA Бамбукови лентички или кълнове от боб Мунг 180 g/опаковка
VITASIA Бамбукови лентички или кълнове от боб Мунг 180 g/опаковка
€0.99(5.51 €/кг)
До 4 октомври
LidlLidl
NOSTJA Боб с айвар 580 g/опаковка
NOSTJA Боб с айвар 580 g/опаковка
€2.69(4.64 €/кг)
До 4 октомври
-31% KauflandKaufland
CAMPESE Бял боб, Червен боб, Нахут или Леща 540 г
CAMPESE Бял боб, Червен боб, Нахут или Леща 540 г
€1.19(2.21 €/кг)
€1.73 До 4 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Боб на фурна
Боб на фурна
€0.39
€4.90 До 30 септември
-25% ДАРДАР
Божурка Бял боб Сварен 540 г
Божурка Бял боб Сварен 540 г
€1.19(2.21 €/кг)
€1.59 До 30 септември
-20% ФантастикоФантастико
Ф ВКУС Бял боб 570 г
Ф ВКУС Бял боб 570 г
€0.98(1.72 €/кг)
€1.23 До 30 септември
-28% BillaBilla
ФАМИЛЕКС Боб 400 г
ФАМИЛЕКС Боб 400 г
€0.69(1.73 €/кг)
€0.97 До 30 септември
-33% BillaBilla
Кръстев Боб екстра 500 г
Кръстев Боб екстра 500 г
€1.19(2.38 €/кг)
€1.79 До 30 септември
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-25% Т МаркетТ Маркет
DONNA PUPETTA Консервиран боб различни видове 400 г
🔜 Влиза в сила 29.09
DONNA PUPETTA Консервиран боб различни видове 400 г
€0.55(1.38 €/кг)
€0.74 До 5 октомври
-34% Т МаркетТ Маркет
КРЪСТЕВ Боб екстра, народен 500 г
🔜 Влиза в сила 29.09
КРЪСТЕВ Боб екстра, народен 500 г
€1.39(2.78 €/кг)
€2.12 До 5 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan