🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

KauflandKaufland
MEDIX Универсален почистващ препарат различни видове 1.4 л
MEDIX Универсален почистващ препарат различни видове 1.4 л
€2.19(1.56 €/л)
До 4 октомври
KauflandKaufland
DOMESTOS Универсален препарат или Спрей различни видове 1.25 л или 750 мл
DOMESTOS Универсален препарат или Спрей различни видове 1.25 л или 750 мл
€3.29
До 4 октомври
МетроМетро
DOMESTOS Универсален почистващ препарат различни видове 2 л
DOMESTOS Универсален почистващ препарат различни видове 2 л
€4.58(2.29 €/л)
€7.38 До 7 октомври
МетроМетро
PULIRAPID Препарат против котлен камък различни видове 750 мл
PULIRAPID Препарат против котлен камък различни видове 750 мл
€2.86(3.81 €/л)
€4.75 До 7 октомври
-18% Т МаркетТ Маркет
MEDIX Препарат различни видове 1.4 л
MEDIX Препарат различни видове 1.4 л
€2.65(1.89 €/л)
€3.25 До 28 септември
-43% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Domestos Универсален почистващ препарат, Различни видове 750 мл
Domestos Универсален почистващ препарат, Различни видове 750 мл
€2.29(3.05 €/л)
€4.85 До 30 септември
-41% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Cif Почистващ препарат; различнивидове 500 мл
Cif Почистващ препарат; различнивидове 500 мл
€2.19(4.38 €/л)
€3.73 До 30 септември
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-18% Т МаркетТ Маркет
Препарат MEDIX различни видове 1.4 л
🔜 Влиза в сила 29.09
Препарат MEDIX различни видове 1.4 л
€2.65(1.89 €/л)
€3.25 До 5 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan