🏷️ Промоции от брошурата на Метро

Каталози по вериги

МетроМетро
BINGO Течен препарат за пране различни видове 4 л
BINGO Течен препарат за пране различни видове 4 л
€5.99(1.50 €/л)
€11.04 До 7 октомври
МетроМетро
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 3 л
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 3 л
€11.76(3.92 €/л)
€20.45 До 7 октомври
МетроМетро
PERSIL Препарат за пране различни видове Дискове за пране 70 бр. в опаковка
PERSIL Препарат за пране различни видове Дискове за пране 70 бр. в опаковка
€17.99(0.26 €/бр)
€26.58 До 7 октомври
-16% МетроМетро
SAVEX Препарат за пране / Капсули за пране различни видове 3.6 л/7.2 кг / 64 бр.
SAVEX Препарат за пране / Капсули за пране различни видове 3.6 л/7.2 кг / 64 бр.
€12.77(3.55 €/л)
€15.32 До 7 октомври

Всички оферти от брошурата на Метро (Metro) за тази седмица (важи до 07.10), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Метро наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Метро?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Метро?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Метро?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Метро?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Метро, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan