🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

LidlLidl
BINGO Течен препарат за пране Различни видове 4 л/опаковка
BINGO Течен препарат за пране Различни видове 4 л/опаковка
€5.79(1.45 €/л)
До 4 октомври
LidlLidl
FORMIL Течен препарат за пране Различни видове 3 x 1 л/опаковка
FORMIL Течен препарат за пране Различни видове 3 x 1 л/опаковка
€8.18(2.73 €/л)
€12.27 До 4 октомври
-34% CBACBA
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 900 мл
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 900 мл
€4.99(5.54 €/л)
€7.66 До 30 септември
МетроМетро
BINGO Течен препарат за пране различни видове 4 л
BINGO Течен препарат за пране различни видове 4 л
€5.99(1.50 €/л)
€11.04 До 7 октомври
МетроМетро
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 3 л
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 3 л
€11.76(3.92 €/л)
€20.45 До 7 октомври
МетроМетро
PERSIL Препарат за пране различни видове Дискове за пране 70 бр. в опаковка
PERSIL Препарат за пране различни видове Дискове за пране 70 бр. в опаковка
€17.99(0.26 €/бр)
€26.58 До 7 октомври
-16% МетроМетро
SAVEX Препарат за пране / Капсули за пране различни видове 3.6 л/7.2 кг / 64 бр.
SAVEX Препарат за пране / Капсули за пране различни видове 3.6 л/7.2 кг / 64 бр.
€12.77(3.55 €/л)
€15.32 До 7 октомври
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Persil Течен перилен препарат, Различни видове 80/88 пр.
Persil Течен перилен препарат, Различни видове 80/88 пр.
€15.99
До 30 септември
-27% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Alvina Течен перилен препарат за цветни тъкани, Различни видове 24 пр.
Alvina Течен перилен препарат за цветни тъкани, Различни видове 24 пр.
€4.15
€5.89 До 30 септември
-29% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Ariel Течен перилен препарат или Капсули, Различни видове 20 пр. или 15 пр.
Ariel Течен перилен препарат или Капсули, Различни видове 20 пр. или 15 пр.
€4.99
€7.04 До 30 септември

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan