🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-25% LidlLidl
W5 Препарат за съдове Концентрат Различни видове 1 л
W5 Препарат за съдове Концентрат Различни видове 1 л
€1.29(1.29 €/л)
€1.72 До 4 октомври
LidlLidl
W5 Препарат за съдове XXL С аромат на ябълка 4 л
W5 Препарат за съдове XXL С аромат на ябълка 4 л
€3.15(0.79 €/л)
До 4 октомври
KauflandKaufland
FAIRY Препарат за съдове избрани видове 0,73 - 1,35 л
FAIRY Препарат за съдове избрани видове 0,73 - 1,35 л
€3.55
До 4 октомври
LidlLidl
MEDIX Препарат за съдове 2 x 750 ml/опаковка
MEDIX Препарат за съдове 2 x 750 ml/опаковка
€3.32(2.21 €/л)
До 4 октомври
-41% CBACBA
BLIZ Препарат за съдове различни видове 1 л
BLIZ Препарат за съдове различни видове 1 л
€1.05(1.05 €/л)
€1.78 До 30 септември
МетроМетро
FAIRY Препарат за съдове различни видове 2 x 750 мл
FAIRY Препарат за съдове различни видове 2 x 750 мл
€4.58(3.05 €/л)
До 7 октомври
-30% МетроМетро
FAIRY Препарат за съдове различни видове 545/654/900 мл
FAIRY Препарат за съдове различни видове 545/654/900 мл
€2.48
€3.56 До 7 октомври
-45% МетроМетро
TEST GEL Препарат за съдове 350 г
TEST GEL Препарат за съдове 350 г
€0.92(2.63 €/кг)
€1.68 До 7 октомври
МетроМетро
Bingo Препарат за съдове различни видове 650 мл
Bingo Препарат за съдове различни видове 650 мл
€1.09(1.68 €/л)
€1.38 До 7 октомври
МетроМетро
MEDIX Препарат за съдове различни видове 1 бр. х 750 мл
MEDIX Препарат за съдове различни видове 1 бр. х 750 мл
€1.32(1.76 €/л)
€1.74 До 7 октомври
МетроМетро
EXO Препарат за съдове различни видове 1 л
EXO Препарат за съдове различни видове 1 л
€2.45(2.45 €/л)
€2.99 До 7 октомври
МетроМетро
ARO Препарат за съдове различни видове 5 л
ARO Препарат за съдове различни видове 5 л
€2.38(0.48 €/л)
€3.04 До 7 октомври
-24% ФантастикоФантастико
MEDIX Препарат за съдове помпа 800 мл
MEDIX Препарат за съдове помпа 800 мл
€1.99(2.49 €/л)
€2.63 До 30 септември
-33% ФантастикоФантастико
FAIRY Препарат за съдове 1.35 л
FAIRY Препарат за съдове 1.35 л
€4.09(3.03 €/л)
€6.13 До 30 септември
-28% BillaBilla
FAIRY Препарат за съдове 1.350 л
FAIRY Препарат за съдове 1.350 л
€3.57(2.64 €/л)
€5.01 До 30 септември
BillaBilla
Medix Препарат за съдове Clean&Easy 800 мл
Medix Препарат за съдове Clean&Easy 800 мл
€1.89(2.36 €/л)
До 30 септември
-15% BillaBilla
DOMENICO Препарат за съдове 500 мл
DOMENICO Препарат за съдове 500 мл
€0.54(1.08 €/л)
€0.64 До 30 септември
-22% Т МаркетТ Маркет
FAIRY Препарат за съдове различни видове 450 мл
FAIRY Препарат за съдове различни видове 450 мл
€1.69(3.76 €/л)
€2.17 До 28 септември
ДМ БългарияДМ България
FAIRY Препарат за съдове 900 ml
FAIRY Препарат за съдове 900 ml
€2.90(3.22 €/л)
До 30 септември
-20% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Frosch Препарат за съдове, Различни видове 750 мл
Frosch Препарат за съдове, Различни видове 750 мл
€1.59(2.12 €/л)
€1.99 До 30 септември
-29% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Fairy Препарат за съдове MAX POWER Различни видове 545, 650 или 900 мл
Fairy Препарат за съдове MAX POWER Различни видове 545, 650 или 900 мл
€2.75
€3.88 До 30 септември
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-36% Т МаркетТ Маркет
Препарат за съдове EXO Balsam различни видове 400 мл
🔜 Влиза в сила 29.09
Препарат за съдове EXO Balsam различни видове 400 мл
€1.35(3.37 €/л)
€2.14 До 5 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan