🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-25% LidlLidl
W5 Препарат за съдове Концентрат Различни видове 1 л
W5 Препарат за съдове Концентрат Различни видове 1 л
€1.29(1.29 €/л)
€1.72 До 4 октомври
LidlLidl
BINGO Течен препарат за пране Различни видове 4 л/опаковка
BINGO Течен препарат за пране Различни видове 4 л/опаковка
€5.79(1.45 €/л)
До 4 октомври
LidlLidl
FORMIL Течен препарат за пране Различни видове 3 x 1 л/опаковка
FORMIL Течен препарат за пране Различни видове 3 x 1 л/опаковка
€8.18(2.73 €/л)
€12.27 До 4 октомври
KauflandKaufland
MEDIX Универсален почистващ препарат различни видове 1.4 л
MEDIX Универсален почистващ препарат различни видове 1.4 л
€2.19(1.56 €/л)
До 4 октомври
KauflandKaufland
DOMESTOS Универсален препарат или Спрей различни видове 1.25 л или 750 мл
DOMESTOS Универсален препарат или Спрей различни видове 1.25 л или 750 мл
€3.29
До 4 октомври
-34% CBACBA
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 900 мл
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 900 мл
€4.99(5.54 €/л)
€7.66 До 30 септември
-41% CBACBA
BLIZ Препарат за съдове различни видове 1 л
BLIZ Препарат за съдове различни видове 1 л
€1.05(1.05 €/л)
€1.78 До 30 септември
МетроМетро
FAIRY Препарат за съдове различни видове 2 x 750 мл
FAIRY Препарат за съдове различни видове 2 x 750 мл
€4.58(3.05 €/л)
До 7 октомври
-30% МетроМетро
FAIRY Препарат за съдове различни видове 545/654/900 мл
FAIRY Препарат за съдове различни видове 545/654/900 мл
€2.48
€3.56 До 7 октомври
МетроМетро
BINGO Течен препарат за пране различни видове 4 л
BINGO Течен препарат за пране различни видове 4 л
€5.99(1.50 €/л)
€11.04 До 7 октомври
МетроМетро
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 3 л
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 3 л
€11.76(3.92 €/л)
€20.45 До 7 октомври
МетроМетро
PERSIL Препарат за пране различни видове Дискове за пране 70 бр. в опаковка
PERSIL Препарат за пране различни видове Дискове за пране 70 бр. в опаковка
€17.99(0.26 €/бр)
€26.58 До 7 октомври
-16% МетроМетро
SAVEX Препарат за пране / Капсули за пране различни видове 3.6 л/7.2 кг / 64 бр.
SAVEX Препарат за пране / Капсули за пране различни видове 3.6 л/7.2 кг / 64 бр.
€12.77(3.55 €/л)
€15.32 До 7 октомври
МетроМетро
Bingo Препарат за съдове различни видове 650 мл
Bingo Препарат за съдове различни видове 650 мл
€1.09(1.68 €/л)
€1.38 До 7 октомври
МетроМетро
MEDIX Препарат за съдове различни видове 1 бр. х 750 мл
MEDIX Препарат за съдове различни видове 1 бр. х 750 мл
€1.32(1.76 €/л)
€1.74 До 7 октомври
МетроМетро
EXO Препарат за съдове различни видове 1 л
EXO Препарат за съдове различни видове 1 л
€2.45(2.45 €/л)
€2.99 До 7 октомври
МетроМетро
ARO Препарат за съдове различни видове 5 л
ARO Препарат за съдове различни видове 5 л
€2.38(0.48 €/л)
€3.04 До 7 октомври
МетроМетро
DOMESTOS Универсален почистващ препарат различни видове 2 л
DOMESTOS Универсален почистващ препарат различни видове 2 л
€4.58(2.29 €/л)
€7.38 До 7 октомври
МетроМетро
PULIRAPID Препарат против котлен камък различни видове 750 мл
PULIRAPID Препарат против котлен камък различни видове 750 мл
€2.86(3.81 €/л)
€4.75 До 7 октомври
-18% Т МаркетТ Маркет
MEDIX Препарат различни видове 1.4 л
MEDIX Препарат различни видове 1.4 л
€2.65(1.89 €/л)
€3.25 До 28 септември
-22% Т МаркетТ Маркет
FAIRY Препарат за съдове различни видове 450 мл
FAIRY Препарат за съдове различни видове 450 мл
€1.69(3.76 €/л)
€2.17 До 28 септември
Lilly DrogerieLilly Drogerie
Persil Течен перилен препарат, Различни видове 80/88 пр.
Persil Течен перилен препарат, Различни видове 80/88 пр.
€15.99
До 30 септември
-43% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Domestos Универсален почистващ препарат, Различни видове 750 мл
Domestos Универсален почистващ препарат, Различни видове 750 мл
€2.29(3.05 €/л)
€4.85 До 30 септември
-20% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Frosch Препарат за съдове, Различни видове 750 мл
Frosch Препарат за съдове, Различни видове 750 мл
€1.59(2.12 €/л)
€1.99 До 30 септември
-27% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Alvina Течен перилен препарат за цветни тъкани, Различни видове 24 пр.
Alvina Течен перилен препарат за цветни тъкани, Различни видове 24 пр.
€4.15
€5.89 До 30 септември
-29% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Ariel Течен перилен препарат или Капсули, Различни видове 20 пр. или 15 пр.
Ariel Течен перилен препарат или Капсули, Различни видове 20 пр. или 15 пр.
€4.99
€7.04 До 30 септември
-29% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Fairy Препарат за съдове MAX POWER Различни видове 545, 650 или 900 мл
Fairy Препарат за съдове MAX POWER Различни видове 545, 650 или 900 мл
€2.75
€3.88 До 30 септември
-41% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Cif Почистващ препарат; различнивидове 500 мл
Cif Почистващ препарат; различнивидове 500 мл
€2.19(4.38 €/л)
€3.73 До 30 септември
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-18% Т МаркетТ Маркет
Препарат MEDIX различни видове 1.4 л
🔜 Влиза в сила 29.09
Препарат MEDIX различни видове 1.4 л
€2.65(1.89 €/л)
€3.25 До 5 октомври
-36% Т МаркетТ Маркет
Препарат за съдове EXO Balsam различни видове 400 мл
🔜 Влиза в сила 29.09
Препарат за съдове EXO Balsam различни видове 400 мл
€1.35(3.37 €/л)
€2.14 До 5 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan