🏷️ Промоции от брошурата на Lilly Drogerie

Каталози по вериги

Lilly DrogerieLilly Drogerie
Persil Течен перилен препарат, Различни видове 80/88 пр.
Persil Течен перилен препарат, Различни видове 80/88 пр.
€15.99
До 30 септември
-43% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Domestos Универсален почистващ препарат, Различни видове 750 мл
Domestos Универсален почистващ препарат, Различни видове 750 мл
€2.29(3.05 €/л)
€4.85 До 30 септември
-20% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Frosch Препарат за съдове, Различни видове 750 мл
Frosch Препарат за съдове, Различни видове 750 мл
€1.59(2.12 €/л)
€1.99 До 30 септември
-16% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Frosch Baby Течен перилен препарат 1,5 л/22 пр.
Frosch Baby Течен перилен препарат 1,5 л/22 пр.
€5.49(3.66 €/л)
€6.59 До 30 септември
-20% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Dr. Beckmann Перилен препарат на ленти за цветно пране или Омекотител на ленти Тропическа орхидея 20 бр. / 14 бр.
Dr. Beckmann Перилен препарат на ленти за цветно пране или Омекотител на ленти Тропическа орхидея 20 бр. / 14 бр.
€5.89(0.29 €/бр)
€7.39 До 30 септември
-27% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Alvina Течен перилен препарат за цветни тъкани, Различни видове 24 пр.
Alvina Течен перилен препарат за цветни тъкани, Различни видове 24 пр.
€4.15
€5.89 До 30 септември
-29% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Ariel Течен перилен препарат или Капсули, Различни видове 20 пр. или 15 пр.
Ariel Течен перилен препарат или Капсули, Различни видове 20 пр. или 15 пр.
€4.99
€7.04 До 30 септември
-29% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Fairy Препарат за съдове MAX POWER Различни видове 545, 650 или 900 мл
Fairy Препарат за съдове MAX POWER Различни видове 545, 650 или 900 мл
€2.75
€3.88 До 30 септември
-22% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Sano LUXURY HOTEL Концентриран препарат за под 1 л
Sano LUXURY HOTEL Концентриран препарат за под 1 л
€3.89(3.89 €/л)
€5.04 До 30 септември
-41% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Cif Почистващ препарат; различнивидове 500 мл
Cif Почистващ препарат; различнивидове 500 мл
€2.19(4.38 €/л)
€3.73 До 30 септември

Всички оферти от брошурата на Lilly Drogerie (Лили) за тази седмица (важи до 30.09), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Lilly Drogerie наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Lilly Drogerie?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Lilly Drogerie?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Lilly Drogerie?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Lilly Drogerie?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Lilly Drogerie, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan