🏷️ Промоции от брошурата на Фантастико

Каталози по вериги

ФантастикоФантастико
PERWOLL Препарат за пране 3.75 л
PERWOLL Препарат за пране 3.75 л
€13.29(3.54 €/л)
До 30 септември
-24% ФантастикоФантастико
MEDIX Препарат за съдове помпа 800 мл
MEDIX Препарат за съдове помпа 800 мл
€1.99(2.49 €/л)
€2.63 До 30 септември
-33% ФантастикоФантастико
FAIRY Препарат за съдове 1.35 л
FAIRY Препарат за съдове 1.35 л
€4.09(3.03 €/л)
€6.13 До 30 септември
ФантастикоФантастико
MR. PROPER Препарат за под 1 л
MR. PROPER Препарат за под 1 л
€2.55(2.55 €/л)
До 30 септември

Всички оферти от брошурата на Фантастико (Fantastico) за тази седмица (важи до 30.09), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Фантастико наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Фантастико?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Фантастико?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Фантастико?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Фантастико?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Фантастико, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan