🏷️ Промоции от брошурата на Billa

Каталози по вериги

BillaBilla
Cif Абразивен препарат 500 мл
Cif Абразивен препарат 500 мл
€2.35(4.70 €/л)
До 30 септември
-41% BillaBilla
DOMESTOS Почистващ препарат 750 мл
DOMESTOS Почистващ препарат 750 мл
€2.29(3.05 €/л)
€3.89 До 30 септември
-24% BillaBilla
SAVO Препарат против плесен 500 мл
SAVO Препарат против плесен 500 мл
€4.99(9.98 €/л)
€6.64 До 30 септември
-28% BillaBilla
FAIRY Препарат за съдове 1.350 л
FAIRY Препарат за съдове 1.350 л
€3.57(2.64 €/л)
€5.01 До 30 септември
-31% BillaBilla
Medix Почистващ препарат за под Universal 1.4 л
Medix Почистващ препарат за под Universal 1.4 л
€2.19(1.56 €/л)
€3.17 До 30 септември
BillaBilla
Medix Препарат за съдове Clean&Easy 800 мл
Medix Препарат за съдове Clean&Easy 800 мл
€1.89(2.36 €/л)
До 30 септември
-16% BillaBilla
Medix Препарат за почистване за стъклени повърхности 500 мл
Medix Препарат за почистване за стъклени повърхности 500 мл
€1.49(2.98 €/л)
€1.78 До 30 септември
-32% BillaBilla
MR. PROPER Почистващ препарат за под 1 л
MR. PROPER Почистващ препарат за под 1 л
€2.55(2.55 €/л)
€3.76 До 30 септември
-15% BillaBilla
DOMENICO Препарат за съдове 500 мл
DOMENICO Препарат за съдове 500 мл
€0.54(1.08 €/л)
€0.64 До 30 септември

Всички оферти от брошурата на Billa (Билла) за тази седмица (важи до 30.09), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Billa наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Billa?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Billa?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Billa?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Billa?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Billa, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan