🏷️ Промоции от брошурата на Метро

Каталози по вериги

-33% МетроМетро
VILLA YAMBOL Вино бяло/розе/червено 0.75 л
VILLA YAMBOL Вино бяло/розе/червено 0.75 л
€3.60(4.80 €/л)
€5.39 До 7 октомври
МетроМетро
VILLA YAMBOL Вино Бяло/розе/червено 3 л
VILLA YAMBOL Вино Бяло/розе/червено 3 л
€6.65(2.22 €/л)
€9.98 До 7 октомври
МетроМетро
Вини-Бошкилов Вино бяло 3 л
Вини-Бошкилов Вино бяло 3 л
€4.79(1.60 €/л)
€8.29 До 7 октомври
МетроМетро
FOUR FRIENDS Вино бяло/розе/червено 3 л
FOUR FRIENDS Вино бяло/розе/червено 3 л
€11.75(3.92 €/л)
€15.32 До 7 октомври
МетроМетро
GRANDE ALBERONE Вино бяло Италия 3 л
GRANDE ALBERONE Вино бяло Италия 3 л
€14.99(5.00 €/л)
€17.89 До 7 октомври

Всички оферти от брошурата на Метро (Metro) за тази седмица (важи до 07.10), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Метро наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Метро?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Метро?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Метро?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Метро?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Метро, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan