Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл
Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл

Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл (600 ml)

💰 Цени по магазини

600 ml 5.10 € 28 септември
8.50 €/л 28 септември
600 ml 5.45 € 28 септември
9.08 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл, 600 ml. Най-ниска цена в Savly: €5.10 в ДМ България. Това прави 8.50 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €5.10 до €5.45). Цени по вериги: ДМ България €5.10, Lilly Drogerie €5.45. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл?

Най-ниската цена за Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл в Savly е €5.10 в ДМ България.

Къде е най-евтино Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл?

Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл е най-евтино в ДМ България за €5.10.

Каква е цената на Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €5.10, в Lilly Drogerie: €5.45.

Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл. Най-ниската цена е €5.10 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл?

Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €5.10 до €5.45.

Откъде са цените за Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл?

Цените за Гел За Съдомиялна Medix Premium Лимон 600мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan