Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки
Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки

Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки (50 ml)

💰 Цени по магазини

50 ml 2.95 € 28 септември
59.00 €/л 28 септември
50 ml 5.11 € 28 септември
102.20 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки, 50 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.95 в ДМ България. Това прави 59.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.95 до €5.11). Цени по вериги: ДМ България €2.95, Lilly Drogerie €5.11. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки?

Най-ниската цена за Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки в Savly е €2.95 в ДМ България.

Къде е най-евтино Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки?

Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки е най-евтино в ДМ България за €2.95.

Каква е цената на Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.95, в Lilly Drogerie: €5.11.

Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки. Най-ниската цена е €2.95 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки?

Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.95 до €5.11.

Откъде са цените за Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки?

Цените за Део Стик Dove Cool Fresh 50мл Мъжки са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan