Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл
Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл - NIVEA

Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл / Nivea (200 ml)

💰 Цени по магазини

200 ml 3.50 € 28 септември
17.50 €/л 28 септември
200 ml 4.73 € 28 септември
23.65 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл (NIVEA), 200 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.50 в ДМ България. Това прави 17.50 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.50 до €4.73). Цени по вериги: ДМ България €3.50, Lilly Drogerie €4.73. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл?

Най-ниската цена за Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл в Savly е €3.50 в ДМ България.

Къде е най-евтино Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл?

Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл е най-евтино в ДМ България за €3.50.

Каква е цената на Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €3.50, в Lilly Drogerie: €4.73.

Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл. Най-ниската цена е €3.50 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл?

Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.50 до €4.73.

Откъде са цените за Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл?

Цените за Пяна за бръсн. NIVEA Sens. Cool 200мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan