Душ гел FA Coconut Milk 750 мл. Душ гел FA Coconut Milk 750 мл.

💰 Цени по магазини

750 ml 3.55 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
4.73 €/л 28 септември
750 ml 3.95 € 28 септември
5.27 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Душ гел FA Coconut Milk 750 мл. (FA), 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.55 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 4.73 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.55 до €3.95). Цени по вериги: Lilly Drogerie €3.55, ДМ България €3.95. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Душ гел FA Coconut Milk 750 мл.?

Най-ниската цена за Душ гел FA Coconut Milk 750 мл. в Savly е €3.55 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Душ гел FA Coconut Milk 750 мл.?

Душ гел FA Coconut Milk 750 мл. е най-евтино в Lilly Drogerie за €3.55.

Каква е цената на Душ гел FA Coconut Milk 750 мл. в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €3.55, в ДМ България: €3.95.

Душ гел FA Coconut Milk 750 мл. на промоция ли е?

Да, Душ гел FA Coconut Milk 750 мл. е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €3.55.

В колко магазина се предлага Душ гел FA Coconut Milk 750 мл.?

Душ гел FA Coconut Milk 750 мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.55 до €3.95.

Откъде са цените за Душ гел FA Coconut Milk 750 мл.?

Цените за Душ гел FA Coconut Milk 750 мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan