Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр. Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр.

💰 Цени по магазини

2.97 l 13.60 € 28 септември
4.58 €/л 28 септември
2.97 l 23.51 € 28 септември
7.92 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр. (PERSIL), 2.97 l. Най-ниска цена в Savly: €13.60 в ДМ България. Това прави 4.58 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €13.60 до €23.51). Цени по вериги: ДМ България €13.60, Lilly Drogerie €23.51. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр.?

Най-ниската цена за Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр. в Savly е €13.60 в ДМ България.

Къде е най-евтино Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр.?

Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр. е най-евтино в ДМ България за €13.60.

Каква е цената на Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €13.60, в Lilly Drogerie: €23.51.

Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр.. Най-ниската цена е €13.60 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр.?

Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €13.60 до €23.51.

Откъде са цените за Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр.?

Цените за Гел за пране PERSIL Color 2.97 л. 66 пр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan