Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр. Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр.

💰 Цени по магазини

1.8 l 8.99 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
4.99 €/л 28 септември
1.8 l 9.40 € 28 септември
5.22 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр. (PERSIL), 1.8 l. Най-ниска цена в Savly: €8.99 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 4.99 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €8.99 до €9.40). Цени по вериги: Lilly Drogerie €8.99, ДМ България €9.40. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр.?

Най-ниската цена за Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр. в Savly е €8.99 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр.?

Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр. е най-евтино в Lilly Drogerie за €8.99.

Каква е цената на Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр. в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €8.99, в ДМ България: €9.40.

Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр. на промоция ли е?

Да, Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр. е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €8.99.

В колко магазина се предлага Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр.?

Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €8.99 до €9.40.

Откъде са цените за Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр.?

Цените за Гел за пране PERSIL Sensitive 1.8 л. 40 пр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan