Део стик Nivea Black&White invisible 50мл. Део стик Nivea Black&White invisible 50мл.
Део стик Nivea Black&White invisible 50мл. - Nivea

Део стик Nivea Black&White invisible 50мл. / Nivea (50 ml)

💰 Цени по магазини

50 ml 3.30 € 28 септември
66.00 €/л 28 септември
50 ml 6.26 € 28 септември
125.20 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Део стик Nivea Black&White invisible 50мл. (Nivea), 50 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.30 в ДМ България. Това прави 66.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.30 до €6.26). Цени по вериги: ДМ България €3.30, Lilly Drogerie €6.26. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Део стик Nivea Black&White invisible 50мл.?

Най-ниската цена за Део стик Nivea Black&White invisible 50мл. в Savly е €3.30 в ДМ България.

Къде е най-евтино Део стик Nivea Black&White invisible 50мл.?

Део стик Nivea Black&White invisible 50мл. е най-евтино в ДМ България за €3.30.

Каква е цената на Део стик Nivea Black&White invisible 50мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €3.30, в Lilly Drogerie: €6.26.

Део стик Nivea Black&White invisible 50мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Део стик Nivea Black&White invisible 50мл.. Най-ниската цена е €3.30 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Део стик Nivea Black&White invisible 50мл.?

Део стик Nivea Black&White invisible 50мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.30 до €6.26.

Откъде са цените за Део стик Nivea Black&White invisible 50мл.?

Цените за Део стик Nivea Black&White invisible 50мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan