Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл. Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл.
Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл. - Nivea

Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл. / Nivea (250 ml)

💰 Цени по магазини

250 ml 2.80 € 28 септември
11.20 €/л 28 септември
250 ml 4.60 € 28 септември
18.40 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл. (Nivea), 250 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.80 в ДМ България. Това прави 11.20 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.80 до €4.60). Цени по вериги: ДМ България €2.80, Lilly Drogerie €4.60. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл.?

Най-ниската цена за Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл. в Savly е €2.80 в ДМ България.

Къде е най-евтино Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл.?

Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл. е най-евтино в ДМ България за €2.80.

Каква е цената на Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.80, в Lilly Drogerie: €4.60.

Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл.. Най-ниската цена е €2.80 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл.?

Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.80 до €4.60.

Откъде са цените за Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл.?

Цените за Душ гел Nivea Coconut&Jojoba Oil 250мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan