Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл. Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл.
Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл. - Medix

Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл. / Medix (900 ml)

💰 Цени по магазини

900 ml 1.55 € 28 септември
1.72 €/л 28 септември
900 ml 1.99 € 28 септември
2.21 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл. (Medix), 900 ml. Най-ниска цена в Savly: €1.55 в ДМ България. Това прави 1.72 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €1.55 до €1.99). Цени по вериги: ДМ България €1.55, Lilly Drogerie €1.99. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл.?

Най-ниската цена за Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл. в Savly е €1.55 в ДМ България.

Къде е най-евтино Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл.?

Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл. е най-евтино в ДМ България за €1.55.

Каква е цената на Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €1.55, в Lilly Drogerie: €1.99.

Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл.. Най-ниската цена е €1.55 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл.?

Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.55 до €1.99.

Откъде са цените за Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл.?

Цените за Течен сапун Medix пълнител Blue Mineral 900мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan