Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл. Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл.
Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл.

Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл. (50 ml)

💰 Цени по магазини

50 ml 5.85 € 28 септември
117.00 €/л 28 септември
50 ml 8.18 € 28 септември
163.60 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл., 50 ml. Най-ниска цена в Savly: €5.85 в ДМ България. Това прави 117.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €5.85 до €8.18). Цени по вериги: ДМ България €5.85, Lilly Drogerie €8.18. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл.?

Най-ниската цена за Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл. в Savly е €5.85 в ДМ България.

Къде е най-евтино Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл.?

Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл. е най-евтино в ДМ България за €5.85.

Каква е цената на Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €5.85, в Lilly Drogerie: €8.18.

Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл.. Най-ниската цена е €5.85 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл.?

Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €5.85 до €8.18.

Откъде са цените за Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл.?

Цените за Крем за лице L`Oreal Age Specialist 35+дневен 50мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan