Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл.
Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. - Garnier

Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. / Garnier (50 ml)

💰 Цени по магазини

50 ml 3.55 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
71.00 €/л 28 септември
50 ml 3.80 € 28 септември
76.00 €/л 28 септември
8

🧴 Състав на Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл.

Отличен · 1 за внимание

13 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

PHENOXYETHANOL ALUMINUM CHLOROHYDRATE CETEARYL ALCOHOL CETEARETH-33 DIMETHICONE PENTYLENE GLYCOL PERLITE DISODIUM PHOSPHATE TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE CITRIC ACID AQUA / WATER PARFUM / FRAGRANCE MORIN OLEIFERA SEED EXTRACT
Състав от снимка на етикета. Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. (Garnier), 50 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.55 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 71.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.55 до €3.80). Цени по вериги: Lilly Drogerie €3.55, ДМ България €3.80. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл.?

Най-ниската цена за Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. в Savly е €3.55 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл.?

Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. е най-евтино в Lilly Drogerie за €3.55.

Каква е цената на Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €3.55, в ДМ България: €3.80.

Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. на промоция ли е?

Да, Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €3.55.

В колко магазина се предлага Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл.?

Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.55 до €3.80.

Откъде са цените за Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл.?

Цените за Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл.?

Състав на Рол-он Protection Floral Fresh Garnier mineral 50мл.: AQUA / WATER, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-33, PARFUM / FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, PENTYLENE GLYCOL, PERLITE, MORIN OLEIFERA SEED EXTRACT, DISODIUM PHOSPHATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRIC ACID,

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan