Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр
Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр

Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр (5.5 g)

💰 Цени по магазини

5.5 g 1.75 € 28 септември
318.18 €/кг 28 септември
5.5 g 2.19 € 28 септември
398.18 €/кг 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр, 5.5 g. Най-ниска цена в Savly: €1.75 в ДМ България. Това прави 318.18 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €1.75 до €2.19). Цени по вериги: ДМ България €1.75, Lilly Drogerie €2.19. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр?

Най-ниската цена за Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр в Savly е €1.75 в ДМ България.

Къде е най-евтино Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр?

Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр е най-евтино в ДМ България за €1.75.

Каква е цената на Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €1.75, в Lilly Drogerie: €2.19.

Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр. Най-ниската цена е €1.75 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр?

Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.75 до €2.19.

Откъде са цените за Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр?

Цените за Маска За Очи Bioten Hyaluronic Gold 5.5 Гр са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan