Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл.
Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. - Pur

Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. / Pur (750 ml)

💰 Цени по магазини

750 ml 1.69 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
2.25 €/л 28 септември
750 ml 1.80 € 28 септември
2.40 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. (Pur), 750 ml. Най-ниска цена в Savly: €1.69 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 2.25 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €1.69 до €1.80). Цени по вериги: Lilly Drogerie €1.69, ДМ България €1.80. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл.?

Най-ниската цена за Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. в Savly е €1.69 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл.?

Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. е най-евтино в Lilly Drogerie за €1.69.

Каква е цената на Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €1.69, в ДМ България: €1.80.

Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. на промоция ли е?

Да, Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €1.69.

В колко магазина се предлага Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл.?

Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.69 до €1.80.

Откъде са цените за Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл.?

Цените за Препарат за съдове Pur Зелена ябълка 750мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan