🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-22% ФантастикоФантастико
Пилешка кълцаница
Пилешка кълцаница
€0.99
€1.27 До 7 октомври
-26% BillaBilla
Сьомга котлет 3 за 1 кг
Сьомга котлет 3 за 1 кг
€14.99(14.99 €/кг)
€20.45 До 7 октомври
-22% ДАРДАР
Пилешко филе "Roso" Охладено Тарелка
Пилешко филе "Roso" Охладено Тарелка
€8.99
€11.63 До 7 октомври
-26% ФантастикоФантастико
ВЕРЕЯ Прясно мляко масленост 3% 2 л
ВЕРЕЯ Прясно мляко масленост 3% 2 л
€2.55(1.28 €/л)
€3.45 До 7 октомври
-35% BillaBilla
BILLA Пърленка 160 г
BILLA Пърленка 160 г
€0.35(2.17 €/кг)
€0.54 До 7 октомври
-30% ДАРДАР
Димитър Маджаров Кисело мляко 4.5%, ПО ЗНП 400 г
Димитър Маджаров Кисело мляко 4.5%, ПО ЗНП 400 г
€0.74(1.85 €/кг)
€1.07 До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
PRESIDENT Сирене Котидж Original 180 г
PRESIDENT Сирене Котидж Original 180 г
€1.49(8.27 €/кг)
€1.94 До 7 октомври
-43% BillaBilla
Домати червени 1 кг
Домати червени 1 кг
€1.29(1.29 €/кг)
€2.29 До 7 октомври
-39% ДАРДАР
Свински котлет
Свински котлет
€3.99
€6.64 До 7 октомври
-18% ФантастикоФантастико
Хляб Палермо 400 г
Хляб Палермо 400 г
€0.99(2.48 €/кг)
€1.22 До 7 октомври
-36% BillaBilla
Печено кебапче 1 бр.
Печено кебапче 1 бр.
€0.33
€0.52 До 7 октомври
-50% ДАРДАР
Тандем Шунка 2 бр. х 300 г
Тандем Шунка 2 бр. х 300 г
€4.60(7.67 €/кг)
€9.20 До 7 октомври
-36% ФантастикоФантастико
MILKA Шоколад различни видове 250 г; 300 г
MILKA Шоколад различни видове 250 г; 300 г
€3.55
€5.59 До 7 октомври
-25% BillaBilla
PHILADELPHIA Крем сирене за мазане 175 г
PHILADELPHIA Крем сирене за мазане 175 г
€2.49(14.23 €/кг)
€3.32 До 7 октомври
-50% ДАРДАР
Monarch Сирене Котидж 2 бр. х 200 г
Monarch Сирене Котидж 2 бр. х 200 г
€2.04(5.10 €/кг)
€4.08 До 7 октомври
-21% ФантастикоФантастико
Краставици сорт Гергана
Краставици сорт Гергана
€1.85
€2.35 До 7 октомври
BillaBilla
КАЛИАКРА Слънчогледово олио Първа преса 2 л
КАЛИАКРА Слънчогледово олио Първа преса 2 л
€2.89(1.44 €/л)
€3.93 До 7 октомври
-34% ДАРДАР
Цяло пилешко бутче "21" Охладено Насипно
Цяло пилешко бутче "21" Охладено Насипно
€2.00
€3.06 До 7 октомври
-27% ФантастикоФантастико
BARILLA Спагети №3; №5; Пене ригате; Фусили 500 г
BARILLA Спагети №3; №5; Пене ригате; Фусили 500 г
€1.15(2.30 €/кг)
€1.58 До 7 октомври
-43% BillaBilla
Млечен Шоколад 80 г
Млечен Шоколад 80 г
€0.69(8.63 €/кг)
€1.22 До 7 октомври
-24% ДАРДАР
Кен Македонска наденица Насипна
Кен Македонска наденица Насипна
€6.19
€8.18 До 7 октомври
ФантастикоФантастико
Pasta
Pasta
До 7 октомври
-50% BillaBilla
CLAYMORE Уиски 0,7 л
CLAYMORE Уиски 0,7 л
€6.59(9.42 €/л)
€13.29 До 7 октомври
-24% ДАРДАР
Биляна Мес Балканска наденица Сурова Насипна
Биляна Мес Балканска наденица Сурова Насипна
€4.89
€6.49 До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
BARILLA Сос Болонезе 400 г
BARILLA Сос Болонезе 400 г
€2.29(5.73 €/кг)
€2.99 До 7 октомври
BillaBilla
EMEKA Тоалетна хартия 3 пласта 32 + 8 бр. в опаковка
EMEKA Тоалетна хартия 3 пласта 32 + 8 бр. в опаковка
€8.59
До 7 октомври
-25% ДАРДАР
Браво Мортадела с чушки и маслини Насипна
Браво Мортадела с чушки и маслини Насипна
До 7 октомври
-30% ФантастикоФантастико
BERTOLLI Песто зелено; червено; Сос босилек 185 г; 400 г
BERTOLLI Песто зелено; червено; Сос босилек 185 г; 400 г
€1.99
€2.86 До 7 октомври
-62% BillaBilla
Свинска плешка без кост 1 кг
Свинска плешка без кост 1 кг
€2.55(2.55 €/кг)
€6.75 До 7 октомври
-34% ДАРДАР
Кен Кренвирши Вакуум 320 г
Кен Кренвирши Вакуум 320 г
€1.99(6.22 €/кг)
€3.06 До 7 октомври
-32% ФантастикоФантастико
ANTICA FATTORIA Бурата 125 г
ANTICA FATTORIA Бурата 125 г
€1.65(13.21 €/кг)
€2.45 До 7 октомври
-43% BillaBilla
Перелик Шпек XXL 450 г
Перелик Шпек XXL 450 г
€4.29(9.53 €/кг)
€7.59 До 7 октомври
-28% ДАРДАР
Майстор Цветко Деликатес от пуешко филе Насипно
Майстор Цветко Деликатес от пуешко филе Насипно
€9.20
€12.78 До 7 октомври
-22% ФантастикоФантастико
LA MOLISANA Спагети с мастило от сепия 500 г
LA MOLISANA Спагети с мастило от сепия 500 г
€1.99(3.98 €/кг)
€2.57 До 7 октомври
-21% BillaBilla
ХАНОВЕТЕ Суджук 150 г
ХАНОВЕТЕ Суджук 150 г
€1.45(9.68 €/кг)
€1.84 До 7 октомври
-23% ДАРДАР
Loriente Хамон Серано 100 г
Loriente Хамон Серано 100 г
€3.90(39.01 €/кг)
€5.11 До 7 октомври
-25% ФантастикоФантастико
MANTOVA Грана Падано 200 г
MANTOVA Грана Падано 200 г
€3.99(19.94 €/кг)
€5.36 До 7 октомври
-26% BillaBilla
Верея Чудно Прясно мляко 3,7% 1 л
Верея Чудно Прясно мляко 3,7% 1 л
€1.39(1.39 €/л)
€1.89 До 7 октомври
-21% ДАРДАР
Меско Сух шпек Баланс 210 г
Меско Сух шпек Баланс 210 г
€3.59(17.09 €/кг)
€4.60 До 7 октомври
-34% ФантастикоФантастико
GRANAROLO Сирене Пекорино 150 г
GRANAROLO Сирене Пекорино 150 г
€3.99(26.59 €/кг)
€6.13 До 7 октомври
-16% BillaBilla
Домлян Кисело мляко 4,5% 500 г
Домлян Кисело мляко 4,5% 500 г
€0.85(1.70 €/кг)
€1.02 До 7 октомври
-22% ДАРДАР
КОМ Луканков салам ЗАКУСКА
КОМ Луканков салам ЗАКУСКА
€2.29
€2.96 До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
PAOLOLEO Вино Примитиво; Шардоне 750 мл
PAOLOLEO Вино Примитиво; Шардоне 750 мл
€5.99(7.99 €/л)
€7.49 До 7 октомври
-55% BillaBilla
DEUTSCHE MARKENBUTTER Краве масло 250 г
DEUTSCHE MARKENBUTTER Краве масло 250 г
€1.69(6.77 €/кг)
€3.79 До 7 октомври
-20% ДАРДАР
КОМ Шунка Виенска
КОМ Шунка Виенска
€3.25
€4.09 До 7 октомври
-22% ФантастикоФантастико
CAJ Пенливо вино Gran Cuvee 750 мл
CAJ Пенливо вино Gran Cuvee 750 мл
€6.99(9.32 €/л)
€8.99 До 7 октомври
-44% BillaBilla
Зимнина Боб или нахут буркан 540 г
Зимнина Боб или нахут буркан 540 г
€0.99(1.84 €/кг)
€1.78 До 7 октомври
-20% ДАРДАР
КОМ Пилешко филе
КОМ Пилешко филе
€3.25
€4.09 До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
INTRIGO Вино бяло; розе 750 мл
INTRIGO Вино бяло; розе 750 мл
€3.49(4.66 €/л)
€4.55 До 7 октомври
-24% BillaBilla
ХОРИЗОНТ Яйца от подово отглеждани кокошки Размер L 10 бр. в опаковка
ХОРИЗОНТ Яйца от подово отглеждани кокошки Размер L 10 бр. в опаковка
€2.49(0.25 €/бр)
€3.29 До 7 октомври
-18% ДАРДАР
Елко Салам Сервилат Московски /Насипен, Вакуум/
Елко Салам Сервилат Московски /Насипен, Вакуум/
€10.59
€12.99 До 7 октомври
-22% ФантастикоФантастико
CANTI Вино Пино Гриджо различни видове 750 мл
CANTI Вино Пино Гриджо различни видове 750 мл
€6.49(8.65 €/л)
€8.39 До 7 октомври
-46% BillaBilla
ФАМИЛНА+ Пастет Anemum 300 г
ФАМИЛНА+ Пастет Anemum 300 г
€0.99(3.31 €/кг)
€1.84 До 7 октомври
-23% ДАРДАР
Петрохан "Елко" Насипен
Петрохан "Елко" Насипен
€10.89
€14.31 До 7 октомври
-33% ФантастикоФантастико
LAVAZZA Мляно кафе; Кафе на зърна Crema E Gusto 250 г; 1 кг
LAVAZZA Мляно кафе; Кафе на зърна Crema E Gusto 250 г; 1 кг
€19.99
€15.63 До 7 октомври
-30% BillaBilla
RICE UP! Оризови бисквити 120 г
RICE UP! Оризови бисквити 120 г
€0.71(5.92 €/кг)
€1.02 До 7 октомври
-22% ДАРДАР
Елит Мес Луканка Староселска Подкова Насипна
Елит Мес Луканка Староселска Подкова Насипна
€18.29
€23.75 До 7 октомври
-34% ФантастикоФантастико
KIMBO Мляно кафе Italiano 2 бр. х 250 г
KIMBO Мляно кафе Italiano 2 бр. х 250 г
€7.15(14.30 €/кг)
€10.99 До 7 октомври
-38% BillaBilla
CHIO Чипс 125 г
CHIO Чипс 125 г
€1.25(9.98 €/кг)
€2.04 До 7 октомври
-23% ДАРДАР
Браво Шунка Слайс 200 г
Браво Шунка Слайс 200 г
€1.69(8.46 €/кг)
€2.20 До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
ILLY Мляно кафе/Кафе на зърна различни видове метална кутия 250 г
ILLY Мляно кафе/Кафе на зърна различни видове метална кутия 250 г
€7.99(31.97 €/кг)
€10.49 До 7 октомври
-31% BillaBilla
DEVIN Изворна Вода 11 л
DEVIN Изворна Вода 11 л
€1.95(0.18 €/л)
€2.86 До 7 октомври
-21% ДАРДАР
Елит Мес Кренвирши Варено-пушени Вакуум
Елит Мес Кренвирши Варено-пушени Вакуум
€3.20
€4.09 До 7 октомври
-19% ФантастикоФантастико
ILLY Кафе капсули различни видове 10 бр. в оп.
ILLY Кафе капсули различни видове 10 бр. в оп.
€4.59(0.46 €/бр)
€5.69 До 7 октомври
-37% BillaBilla
Milka Бисквити Choc&Choc или Sensations 150 - 156 г
Milka Бисквити Choc&Choc или Sensations 150 - 156 г
€1.89
€3.01 До 7 октомври
-27% ДАРДАР
Starfish Филе от сьомга Пушено Охладено Слайс 100 г
Starfish Филе от сьомга Пушено Охладено Слайс 100 г
€3.57(35.69 €/кг)
€4.90 До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
COSTA D'ORO Маслиново масло Екстра Върджин нефилтрирано 1 л
COSTA D'ORO Маслиново масло Екстра Върджин нефилтрирано 1 л
€8.79(8.79 €/л)
€11.55 До 7 октомври
-31% BillaBilla
LINDT Бонбониера Lindor 200 г
LINDT Бонбониера Lindor 200 г
€4.89(24.44 €/кг)
€7.15 До 7 октомври
-20% ДАРДАР
Прясна ципура Чистена Охладена /Насипна, Тарелка/
Прясна ципура Чистена Охладена /Насипна, Тарелка/
€9.70
€12.27 До 7 октомври
-20% ФантастикоФантастико
COPPINI Маслиново масло Екстра Върджин Mediterraneo 1 л
COPPINI Маслиново масло Екстра Върджин Mediterraneo 1 л
€8.69(8.69 €/л)
€10.99 До 7 октомври
-25% BillaBilla
ПИРИНСКО Бира 2 л
ПИРИНСКО Бира 2 л
€1.25(0.62 €/л)
€1.67 До 7 октомври
-27% ДАРДАР
Майстор Цветко Деликатес От пуешко филе 250 г
Майстор Цветко Деликатес От пуешко филе 250 г
€2.70(10.80 €/кг)
€3.73 До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
FARCHIONI Маслиново масло Екстра Върджин 1 л
FARCHIONI Маслиново масло Екстра Върджин 1 л
€8.79(8.79 €/л)
€11.55 До 7 октомври
-44% BillaBilla
ARIEL Гел за пране 40 пранета или капсули за пране 30 бр.
ARIEL Гел за пране 40 пранета или капсули за пране 30 бр.
€9.49
€17.23 До 7 октомври
-50% ДАРДАР
Nuii Сладолед Кутия /Кокос и манго, Пистачо/ 3х71 г
Nuii Сладолед Кутия /Кокос и манго, Пистачо/ 3х71 г
€4.19(19.66 €/кг)
€8.38 До 7 октомври
-7% ФантастикоФантастико
CHANTE CLAIR Обезмаслител различни видове помпа 600 мл
CHANTE CLAIR Обезмаслител различни видове помпа 600 мл
€2.55(4.25 €/л)
€2.75 До 7 октомври
-28% BillaBilla
CHEVAL Вино 0,75 л
CHEVAL Вино 0,75 л
€5.19(6.92 €/л)
€7.28 До 7 октомври
-27% ДАРДАР
Кронос Ядки Микс бадем и кашу Печени 350 г
Кронос Ядки Микс бадем и кашу Печени 350 г
€6.59(18.83 €/кг)
€9.15 До 7 октомври
-12% ФантастикоФантастико
SVELTO Препарат за съдове 930 мл
SVELTO Препарат за съдове 930 мл
€1.79(1.92 €/л)
€2.05 До 7 октомври
BillaBilla
Трапезен хляб 500 г
Трапезен хляб 500 г
€1.07(2.14 €/кг)
€1.16 До 7 октомври
-23% ДАРДАР
Rice Up! Протеинов чипс /избр. видове/ 60 г
Rice Up! Протеинов чипс /избр. видове/ 60 г
€0.99(16.53 €/кг)
€1.29 До 7 октомври
-13% ФантастикоФантастико
AMUCHINA Препарат за под 1.25 л
AMUCHINA Препарат за под 1.25 л
€2.89(2.31 €/л)
€3.35 До 7 октомври
-28% BillaBilla
ТАНДЕМ Кренвирши 250 г
ТАНДЕМ Кренвирши 250 г
€2.19(8.75 €/кг)
€3.06 До 7 октомври
-30% ДАРДАР
Detelina's Печени фъстъци Белени 160 г
Detelina's Печени фъстъци Белени 160 г
€0.92(5.75 €/кг)
€1.32 До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
OMNIO BIANCO Гел за пране Color 60 пранета 2 бр. x 2.4 л
OMNIO BIANCO Гел за пране Color 60 пранета 2 бр. x 2.4 л
€12.26(2.55 €/л)
€24.52 До 7 октомври
-31% BillaBilla
КЕН Салам Бургас 200 г
КЕН Салам Бургас 200 г
€2.29(11.45 €/кг)
€3.32 До 7 октомври
-32% ДАРДАР
Оризови ядки "Какино Тане" Класик 70 г
Оризови ядки "Какино Тане" Класик 70 г
€0.69(9.86 €/кг)
€1.02 До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
Черно грозде
Черно грозде
€1.19
€1.55 До 7 октомври
-20% BillaBilla
Пържено кюфте 1 бр.
Пържено кюфте 1 бр.
€0.68
€0.85 До 7 октомври
-33% ДАРДАР
Rois Фурми Без костилка 120 г
Rois Фурми Без костилка 120 г
€0.99(8.27 €/кг)
€1.48 До 7 октомври
-27% ФантастикоФантастико
Авокадо едро
Авокадо едро
€1.29
€1.78 До 7 октомври
-28% BillaBilla
BILLA Skyr 500 г
BILLA Skyr 500 г
€1.39(2.78 €/кг)
€1.94 До 7 октомври
-29% ДАРДАР
Чай "GT premium" Лайка, Мента 20 г
Чай "GT premium" Лайка, Мента 20 г
€0.79(39.63 €/кг)
€1.12 До 7 октомври
-24% ФантастикоФантастико
FRESH & COOL Салата Миста 250 г
FRESH & COOL Салата Миста 250 г
€1.65(6.61 €/кг)
€2.19 До 7 октомври
-20% BillaBilla
Верея Чудно Йогурт 200 г
Верея Чудно Йогурт 200 г
€0.79(3.96 €/кг)
€0.99 До 7 октомври
-26% ДАРДАР
Rois Сушени сливи Без костилка 150 г
Rois Сушени сливи Без костилка 150 г
€1.49(9.92 €/кг)
€2.04 До 7 октомври
-32% ФантастикоФантастико
Шарени ябълки
Шарени ябълки
€0.79
€1.17 До 7 октомври
BillaBilla
Верея Айрян 480 мл
Верея Айрян 480 мл
€0.79(1.65 €/л)
€0.92 До 7 октомври
-27% ДАРДАР
Jacobs Разтворимо кафе Monarch Класик 200 г
Jacobs Разтворимо кафе Monarch Класик 200 г
€7.99(39.96 €/кг)
€10.99 До 7 октомври
-37% BillaBilla
PHILADELPHIA Сирене Котидж 200 г
PHILADELPHIA Сирене Котидж 200 г
€1.59(7.95 €/кг)
€2.55 До 7 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 8 вериги (Kaufland, Lidl, Billa, Фантастико, Метро, Т Маркет). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Kaufland, Lidl, Billa, Фантастико, Метро, Т Маркет. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan